Yaşam

Yeni Mortal Kombat Legends: Cage Match Fragmanı Yayınlandı

San Diego Comic-Con 2023festivalde yeni Mortal Kombat Legends: Kafes Maçı fragman yayınlandı. Ekim ayında vizyona girmesi beklenen animasyon sinema ile ilgili yeni sahneleri görmek mümkün.

Mortal Kombat markası, ilerleyen zamanlarda pek çok farklı formda karşımıza çıkacak. Geliştirme çalışmaları devam eden Mortal Kombat 1 oyunu ve Mortal Kombat 2 sinemasının yanı sıra Mortal Kombat Legends animasyon sinema serisinin yeni üyesini de bekliyoruz.

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge ile başlayan seride Battle of the Realms ve Snow Blind isimli üç film izledik. Mortal Kombat Legends: Cage Match dördüncü olacak.

İlk Mortal Kombat oyunundan bu yana serinin bir üyesi olan Johnny Cage’in ünlü bir oyuncu olma yolundaki macerasını 1980’lerin Hollywood’unda anlatacak. Bildiğiniz gibi Johnny Cage söz konusu olduğunda hiçbir şey planlandığı gibi gitmez ve başrolü paylaştığı diğer oyuncunun ortadan kaybolmasıyla tehlikelerle dolu bir macera daha başlar.

Mortal Kombat Legends: Cage Match Fragmanı

17 Ekim 2023tarihinde vizyona girmesi planlanan dördüncü animasyon filmi için San Diego Comic-Con 2023 sırasında yeni bir fragman yayınlandı.

Johnny Cage’i Joel McHale’in seslendireceği filmde Gilbert Gottfried, Dusan Brown, Gray DeLisle, Robin Atkin Downes, Zehra Fazal, Kelly Hu, Matt Yang King, Phil LaMarr, Matthew Mercer, Armen Taylor gibi ünlü seslendirme sanatçıları seslendirecek. yer almak. (First Love, First Dance) filminden Jennifer Gray karakterini seslendirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu