Haber

28 Şubat Platformu Başkanı Arif Çelenk: Yüzyıl Türkiye stratejisi doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.

28 Şubat Platformu Lideri Arif Çelenk, “Önümüzdeki dönemde de Türkiye’nin Asrın Stratejisi kapsamında ülkemizin kalkınması, adalet, liyakat ve hakkaniyetin tesisi için çalışmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Çelenk, Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından yazılı açıklama yaptı.

Çelenk’in yaptığı açıklamada, “28 Mayıs Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde milli iradenin tezahürü ile bir kez daha seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, seçim sonuçlarının milletimize hayırlı olmasını dileriz. ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve mazlum milletler.” ifadeleri kullandı.

Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin ilk adımını başarıyla attığı için minnettar olduklarını ifade eden Çelenk, şunları kaydetti:

“İslam aleminin dört bir yanından gelen tebrik ve kutlama mesajları şükran ve kardeşliğimizi artırıyor. Bundan sonraki süreçte de Türkiye Asrı stratejisi kapsamında ülkemizin kalkınması, adaletin, liyakatin ve hakkaniyetin tesisi için çalışmaya devam edeceğiz. .”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu